FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Samochody osobowe:


Klasa A
Klasa A
Popularne miejskie samochody klasy A to idealne rozwiązanie dla osób które chcą tanio wynająć ekonomiczny samochód. W naszej wypożyczalni samochody tej klasy posiadają podstawowe wyposażenie, a niektóre z nich elektryczne szyby, poduszkii powietrzne.
Klasa B
Samochody klasy B są większych rozmiarów, bez problemu można nimi podróżować w pięć osób z niewielkim bagażem. Wszystkie samochopdy tej klasy posiadają elektryczne szyby i lusterka, poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera oraz klimatyzację.
Klasa C
Wśród samochodów klasy C można znaleźć auta takie jak Ford Focus lub Renault Megane, idealnie nadają sie do dłuższych podróży szczególnie w wersji kombi. Nasze auta tej klasy w podstawowym wyposażeniu posiadają pełną elektrykę, klimatyzację, komputer pokładowy.
Klasa VIP
Klasa VIP to nic innego niż ekskluzywne limuzyny z bogatym wyposażeniem i mocnymi silnikami zarówno benzynowymi jak i dislami w wersjach TDI, TDCI itp. Lubiane przez kierowców ceniących komfort jazdy, osiągi i luksus. Samochody te w wersji kombi to idealne rozwiązanie na dalekie wyprawy cała rodziną i nie tylko.
Klasa VAN
Samochody klasy VAN to idealne rozwiązanie dla dużych rodzin, dalekich wypraw w większym gronie lub na wyjazdy z dużym bagażem. Autami tej klasy może podróżować do 7 osób. Posiadają klimatyzacje, pełną elektrykę, komputer pokładowy.Klasa BUS
Dziewięcioosobowe busy to rozwiązanie na wyjazdy w duzym gronie z dużą ilością bagażu - wszystkie nasze busy są w wersjach przedłużanych. Auta tej klasy wyposażone są w klimatyzację, pełną elektrykę, ABS, poduszki powietrzne.

Samochody dostawcze:Klasa LCV
Lekkie samochody dostawcze bedą przydatne do przewożenia towarów o ograniczonych gabarytach. Ładowność tych aut wynosi do 900 kg. Przestrzeń bagażowa jest odgrodzona od kabiny pasażera ścianą grodzieniową co zapewnia bezpieczeństwo podczas podróżowania.Klasa CV
Samochody tej klasy to największe auta, które mozna prowadzić posiadając prawo jazdy kategorii B. Ogromna przestrzeń ładunkowa - do 17m3, pozwala na przewożenie dużej ilości, ciężkich towarów - ładowność do 1500 kg. W kabinie znajdują się miejsca dla trzech osób.
Samochody osobowe:


Klasa A
od 40 zł z VAT za dobę
fiat seicento, fiat panda, peudeot 107, itp.


KLASA B
od 65 zł z VAT za dobę
ford fiesta, opel corsa, fiat grande punto, itp.


KLASA C
od 70 zł z VAT za dobę
renault megane, opel astra combi, ford focus, itp.


Klasa VIP
od 96 zł z VAT za dobę
ford mondeo kombi, VW Passat, itp.


Klasa VAN
od 140 zł z VAT za dobę
ford galaxy, seat alhambra, itp.


Klasa BUS
od 120 zł z VAT za dobę
opel vivaro, renault trafic, mercedes viano itp.


Samochody dostawcze:

(Samochody typu)
Klasa LCV
od 200 zł z VAT za dobę
renault kangu, ford conect, itp.

(Samochody typu)
Klasa CV
od 225 zł z VAT za dobę
fiat ducato, mercedes sprinter, itp.